Опис
Особливості:
- Компостер виготовлений із морозостійкого пластику (PP) з додаванням матеріалу «Thermolen» (спінений поліпропілен).
- Структура матеріалів забезпечує принцип термоса — тепло всередині утримується довше, завдяки чому процеси компостування відбуваються швидше.
- Циркуляція повітря в компостері забезпечена через нижні отвори та підтримується завдяки прихованим бічним отворам. Завдяки цьому дозрівання добрив відбувається набагато швидше, ніж у компостній ямі.
- Компостер має стійкість до ультрафіолетового випромінювання й до атмосферних змін.
- Компостер легко та просто скласти без використання додаткових інструментів.
- Видалення готового компосту легко відбувається через заслінку.
Рекомендації щодо компостування:
- Місце встановлення: встановлюйте компостер прямо на землю, це забезпечує мікроорганізмам доступ у компостер. Решітка допоможе захистити від гризунів. Якщо ґрунт занадто забитий, скопайте його перед установленням компостера. Бетонні, кам'яні та асфальтовані основи не підходять.
- Компостер краще встановити на сонці або півтіні. Потрібно стежити, щоб не було занадто вологих умов і застою води. Сонце потрібне, щоб випаровувалася волога з вмісту, але щоб не повністю висихав — це важливо для процесу гниття.
- Не рекомендовано заповнювати компостер за один раз, краще поступово. Мокрі матеріали треба змішувати із сухими та грубими матеріалами.
- Під час першого заповнення використовуйте громіздкі структуровані матеріали, наприклад, гілки, щоб сформувати нижній шар. Це полегшує вхід повітря знизу та вихід надлишкової води.
- Що покласти в компост: Фруктові й овочеві відходи, кавову гущу, чайне листя, яєчну шкаралупу (подрібнену), горшкові рослини, зрізані квіти, відпрацьований ґрунт, живці газону.